Přehrávač MP3 (V novém okně)

 

Textová dílna Slávka Janouška

pořádá týdenní akci na konci prázdnin

1. LETNÍ ŠKOLA TEXTOVÁNÍ 18. - 24. 8. 2013

KDANICE u Sobotky

Chalupa u Holanů

Týdenní kurz pro textaře (i začínající) a muzikanty píšící písně, kteří mají chuť hrát si se slovy a debatovat o svých textech, jak pro ty, kteří se zatím noří v oceánu chyb před objevením Ameriky, ale vědí, že musí plout a něco objevit, tak i pro ty, kteří chtějí zkusit eventuálně svá díla uvést nebo jim najít interpreta, pro osoby, které by se k nám přidaly a pouštěly se i na tenký led improvizací při společných akcích. Bez věkového omezení.

 

Kdo jsme

Textová dílna vznikla v roce 2004 při www.slavekjanousek.cz, jde o celoroční činnost - zavěšování textů a diskuse o nich (přes 400 členů, přes 1000 textů), dále dvě živá setkání ročně, vydání CD z písní právě vzniklých, na renomovaných letních festivalech (Zahrada v Náměšti na Hané, Folkové prázdniny v Náměšti nad Oslavou, Festival Slunce ve Strážnici, Muzikanti v Cakli v Ústí nad Orlicí, Dobrofest v Jaslovských Bohunicích) provozujeme textové workshopy s následným improvizovaným představením, kde se uvádějí právě vzniklé texty. Vyprofilovalo se již několik autorů, dnes zastupovaných OSA. Textová dílna např. otextovala i CD Trojka Petra Bende.

Co nabízíme

Dopolední semináře, odpolední cvičení, vymýšlení textů, písní, každý den večer koncert, některé v rámci Soboteckého jarmarku. Seminář a cvičení povede vždy ten, kdo bude večer koncertovat, na závěr festival doplněný i frekventanty kurzu. Na koho se můžete těšit: Slávek Janoušek, Ivo Cicvárek a Lada Šimíčková, Arnošt Frauenberg, Marek Vojtěch, René Souček, Láďa Zítka, Jarda Síbrt, Jakub Horák a další.

 

Cena kurzu: v květnu - 3800 Kč, v červnu 4200 Kč, později 4500 Kč.

V ceně: semináře a cvičení v Chalupě v Kdanicích, večerní koncerty v okolí, ubytování - vlastní spacáky, plná penze - snídaně, oběd, večeře, sraz účastníků v neděli 18. 8. v 15:00 hodin, nástroje sebou. Kapacita omezena.

 

Objednávky: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel. 608 888 330

 

Bližší informace: záloha - na vyzvání mailem v průběhu července,

rozhodná výše platby je dle data Vaší objednávky

 

Koncerty v rámci Letní školy textování ve 20:00 - účinkující se upřesňují:

18. 8. Slávek Janoušek - terasa u Holanů, Kdanice

19. 8. Láďa Zítka, Slávek Janoušek - zahrada Šrámkova domu, Sobotka

20. 8. Lada Šimíčková a Ivo Cicvárek - zahrada Šrámkova domu, Sobotka

21. 8. Arnošt Frauenberg - zahrada Šrámkova domu, Sobotka

22. 8. Marek Vojtěch - terasa u Holanů, Kdanice

23. 8. všichni z Textové dílny + frekventanti Letní školy textování,

místo v jednání

- po celý týden: večer půjde na jeviště vše, co za ten den bude stát za to.

Zájemci o textování (a skládání) písní, je tu příležitost pro Vás!!!