Přehrávač MP3 (V novém okně)
 
16. 1. 2011
Vážení příznivci folk a country muziky. Připravujeme 26. ročník hudebního festivalu JANOUŠKOVO ÚSTÍ v turistickém areálu CAKLE v ÚSTÍ NAD ORLICÍ - STARÝCH OLDŘICHOVICÍCH, a to na pátek 12. a sobotu 13. srpna 2011. Program teprve vzniká, ale už teď se začíná rýsovat jeho základní osa. Měly by to být dva večery, potažmo noci plné muziky, v programu se snad objeví např. Žalman a spol., Devítka, Folk team, možná Poutníci, Epy de mye, Janoušek & Vondrák či Edo Klena a Klenoty ze Slovenska a další skupiny a písničkáři. V kempu Cakle se můžete ubytovat ve vlastních stanech a kromě muziky si dát i další nevšední zážitky z místní nabídky: půjčování kol, kolečkových bruslí, lodí, horolezecká stěna atd. V sobotu opět chystáme pro děti výlet Cesta do pohádky. Přijeďte prožít příjemný víkend do romantického a tichého prostředí u řeky Tichá Orlice.

Programovou nabídku budeme průběžně upřesňovat.

25. 5. 2011
Bohužel Poutníci nebudou, snad až příští rok. Potvrdit můžu Žalmana. A naopak: domluven jest Petr Bende a jeho band a z toho mám velkou radost, neboť se chystá i textová spolupráce pro jeho nové CD, které vyjde na podzim.

29. 5. 2011
Nebude dětský den, protože agentura Meta dala přednost jiné akci. Nemám to jak zařídit. Sháním lidi do štábu - viz inzerát na jiném místě (v úvodu). Trochu problém bude s velikostí jeviště pod plachtou tee-pee, která byla po zimě tak potrhaná,¨že ji bylo třeba vyměnit. Bohužel novější byla menší, a tak majitel (Klub českých turistů) vyřešil věc nikoli zvětšením plachty (o část té potrhané), ale zmenšením (zúžením) jeviště o metr. Kapely a zvukaři budou mít problém, jak se poskládat. Nám písničkářům je to jedno, ale jejich slovník nechtějte slyšet.

29. 6. 2011
Programová nabídka hotova, a tudíž i plakát díky Mrcovi (návrh) a tiskárně Oftis v Ústí nad Orlicí. Děkuju. Štáb se pozvolna dává dohromady, ale ještě nejsme kompletní.
KDO BY CHTĚL ZASLAT PLAKÁT V TISKOVÉ PODOBĚ na rozeslání známým, ozvěte se na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Na stejné adrese lze letos objednat i vstupenky v předprodeji, pokud nejste zrovna z míst, kde je předprodejní místo (pouze Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Brno). Po zaplacení na účet budou pro Vás vstupenky nachystány v pokladně na jméno - jsme programově malý rodinný festival, takže si můžeme dovolit tento model.

  • Plakát akce

12. 7. 2011

LETÁČEK CAKLE 2011

  • Leták 1 a 4
  • Leták 2 a 3


 Leták k tisku 1. a 4. strana - 2.83 MB
 Leták k tisku 2. a 3. strana -  5.80 MB