Přehrávač MP3 (V novém okně)

Zobrazit archivTisk

Koncerty

  
 
Kategorie: J & V + Z
2. 05. 2019
 -  19.19
Zlín
 -  Zelenáčova šopa
koncert
Kategorie: J & V + Z
11. 05. 2019
 -  20.00
Kladno
 -  Kladenské divadélko
koncert
Kategorie: J & V + Z
24. 05. 2019
 -  20.00
Praha
 -  Žižkostel
Vyšehraní
+ Martina Trchová a Adam Kubát - Vzpomínka na Zuzanu Navarovou
Kategorie: J & V + Z
8. 06. 2019
 -  11.45
Pelhřimov
 -  scéna na Masarykově náměstí
koncert - pozvánka
Kategorie: J & V + Z
8. 06. 2019
 -  14.45
Pelhřimov
 -  Dům dobrých dnů
festival Folková aréna
Kategorie: J & V + Z
14. 06. 2019
 -  17.00
Brno
 -  nádvoří Pedagogické fakulty MU
Oslava 100 let Masarykovy univerzity
Kategorie: J & V + Z
15. 06. 2019
 -  19.00
Dobroslavice (u Ostravy)
 -  scéna Dodivadla - festival
koncert na festivalu
Kategorie: J + Jiří Žáček
21. 06. 2019
 -  10.00
Odolena Voda
 -  Společenský sál Klubu Aero
koncert pro děti
- beseda s básníkem + písně
Kategorie: J + Jiří Žáček
21. 06. 2019
 -  11.00
Odolena Voda
 -  Společenský sál Klubu Aero
koncert pro děti
- beseda s básníkem + písně
Kategorie: J & V + Z
22. 06. 2019
 -  19.00
Červená Voda
 -  scéna na Křížové hoře
Putování za písničkou
+ NEŘEŽTO Králíky, LOKÁLKA, BODLO Cheb, Jaroslav SAMSON Lenk - SAMSON A JEHO PARTA
Kategorie: J + kapela
28. 06. 2019
 -  18.00
Řevnice
 -  Lesní divadlo
PORTA 2019
+ porotování 28.-30.6.
Kategorie: J & V + Z
4. 07. 2019
 -  19.00
Vsetín
 -  scéna na náměstí
Vsetínské kulturní léto
+ po nás letní kino
Kategorie: J + kapela
6. 07. 2019
 -  19.00
Hrádek u Rokycan
 -  lesní amfiteátr
MUZIKA
Kategorie: J + TD
13. 07. 2019
 -  11.00
Strážnice
 -  areál Zámek
Festival Slunce
- v 11:00 textový workshop, v 15:00 vystoupení Textové dílny
Kategorie: J & V + Z
20. 07. 2019
 -  19.00
hrad Orlík u Humpolce
 -  scéna na zřícenině hradu Orlík
Ozvěny prázdnin - festival
Kategorie: J & V + Z
27. 07. 2019
 -  19.00
Kobeřice u Brna
 -  rybník Urbanec
festival Rybník Urbanec
- snad to bude! 2. ročník akce oslavující 5 let rybníku Urbanec
Kategorie: J & V + Z
9. 08. 2019
 -  19.00
Ústí nad Orlicí - Staré Oldřichovice
 -  areál aktivní turistiky Cakle
JANOUŠKOVO ÚSTÍ, 34. ročník
- např. Vojta Kiďák Tomáško, Terrakota, Ivan Hlas Trio
Kategorie: J & V + Z
10. 08. 2019
 -  13.00
Ústí nad Orlicí - Staré Oldřichovice
 -  areál aktivní turistiky Cakle
JANOUŠKOVO ÚSTÍ, 34. ročník
- dětské odpoledne: Dodivadlo, Divadlo Harmonika, v 15:00 blok dětských písní Slávka Janouška
Kategorie: J + kapela
10. 08. 2019
 -  17.00
Ústí nad Orlicí - Staré Oldřichovice
 -  areál aktivní turistiky Cakle
JANOUŠKOVO ÚSTÍ, 34. ročník
- vítěz svitavského kola Porty, A.M Úlet, The Addams Sisters, Janoušek a kapela, Folk Team, Žalman a spol.
Kategorie: J & V + Z
16. 08. 2019
 -  17.00
Frýdek - Místek
 -  areál Sokolík
Muzikantské žně
Kategorie: J & V + Z
29. 08. 2019
 -  22.00
Piešťany
 -  Country Lodenica
Lodenica festival
Kategorie: J + TD
30. 08. 2019
 -  11.00
Piešťany
 -  Country Lodenica
Lodenica festival
- v 11:00 textový workshop, v 15:00 vystoupení Textové dílny
Kategorie: J + kapela
30. 08. 2019
 -  22.15
Mohelnice
 -  Městské sady - hl. scéna
Mohelnický dostavník
20.00 – VLASTA REDL & kapela, 21.25 - ROLNIČKY SK, 22.15 – SLÁVEK JANOUŠEK, 23.05 – ŽAMBOŠI, 00.00 – JIMMY BOZEMAN & THE LAZY PIGS (USA/CZ)